Petak, 10 Maja, 2024

1. CFL: Budućnost smanjila zaostatak za liderom, slavlje Petrovca, Mornara i Dečića

Budućnost je 54 minuta lomila otpor Podgorice, kada je pogotokom novajlije Stefana Miloševića povela. Desetak minuta kasnije izjednačio je Boljević, ali je samo što su domaći krenuli sa centra Ukšanović autogolom odlučio pobjednika

Kiks Sutjeske u Pljevljima iskoristila je Budućnost da pobjedm nad Podgoricom smanji zaostatak za liderom na 10 bodova, nakon 21. kola.

Nikšićani su poveli po teškom terenu Rudara preko Vladimira Jovovića, da bi u nadoknadi u prvom dijelu iz penala izjednačio Živković.

Budućnost je 54 minuta lomila otpor Podgorice, kada je pogotokom novajlije Stefana Miloševića povela.

Desetak minuta kasnije izjednačio je Boljević, ali je samo što su domaći krenuli sa centra Ukšanović autogolom odlučio pobjednika.

Dečić je pobijedio Iskru u Danilovgradu golom Vuljaja iz penala u 34. minutu i preuzeo treće mjesto na tabeli.

Domaći su u finišu preko Kojaševića propustili veliku šansu da ostanu neporaženi.

Mjesto u vrhu sačuvao je Petrovac pobjedom u gostima protiv Jezera pogotkom Perovića, dok je Mornar u Golubovcima takođe sa 1:9 savladao Zetu.