Petak, 3 Maja, 2024

Kiks Liverpula protiv Lutona

Fudbaleri Notingem Foresta pobijedili su danas kao domaćini Aston Vilu sa 2:0, u meču 11. kola engleske Premijer lige.

Liverpul je protiv Lutona “iskopao” bod u finišu utakmice, ali je remijem protiv novog premijerligaša izgubio korak za vodićim timovima Mančester sitijem i Totenhemom.

Luton je poveo golom Taita Čonga u 80. minutu, a Liverpul izjednačio duboko u sudijskoj nadoknadi u 95. golom Luisa Dijasa, koji je nakon toga poslao poruku “Sloboda za tatu”, jer mu je otac otet u Kolumbiji.

Strijelci za Notingem Forest bili su Ola Aina u petom i Orel Mangala u 47. minutu.

Notingem je upisao treću pobjedu u prvenstvu i sa 13 bodova zauzima 12. mjesto na tabeli. Aston Vila je na petoj poziciji sa 22 poena.

U narednom kolu, Notingem će gostovati Vest Hemu, dok će Aston Vila dočekati Fulam.