Crvena zvezda prosula +18 i odmogla Partizanu

Vodila je crvena zvezda večeras protiv Makabija na svom parketu u “Štark areni” 18 poena razlike (49:31) u prvom minutu drugog poluvremena, ali ni to nije bilo dovoljno da ostvari 11. pobjedu nakon 29 odigranih mečeva.

Crvena zvezda je porazom od Makabija još jednom pokazala da ne zalsužuje ogroman novac koji država legalnim i nelegalnim kanalima odvaja za njeno učešće u Evroligi.

Makabi je pobijedio sa 80:84 (21:17, 26:14, 14:22, 19:31), a Crvena zvezda kao da je odigrala drugo poluvrijeme, pogotovo posljednju četvrtinu sa namjerom da odmogne Partizanu.