Utorak, 30 Aprila, 2024

1. CFL: Budućnost prišla Sutjesci na minus šest, Dečić u sudijskoj nadoknadi izbjegao poraz

Plav sada imaju šest bodova manje od lidera Sutjeske, koja ni u petom meču zaredom nije pronašla put do trijumfa. Budućnost je gubila od Petrovca (Miličkovi), a preokret su joj donijeli Mirković evrogolom i Đukanović

Budućnost je savladala Petrovac 2:1 u derbiju 18. kola Telekom Prve crnogorske lige i otvorila prvenstvo.

“Plavi” sada imaju šest bodova manje od lidera Sutjeske, koja ni u petom meču zaredom nije pronašla put do trijumfa.

Budućnost je gubila od Petrovca (Miličkovi), a preokret su joj donijeli Mirković evrogolom i Đukanović.

U minusu je bila i Sutjeska, jer je Mornar vodio golom Guzine od 2. minuta, a već do poluvremena je postavljen konačan rezultat kada je mrežu Barana tresao Eraković.

Rudar i Jezero su remizirali (2:2), a četiri gola su viđena i u Tuzima po pravoj provali oblaka i velikom nevremenu.

Tim iz Lješkopolja je vodio 2:0, a Dečić do boda stigao pogocima Camaja iz penala u 88. i Tućija u 93. minutu.