Utorak, 30 Aprila, 2024

Radojičić: Nemam šta da zamjerim igračima, dali su maksimum

Trener Sutjeske Dragan Radojičić rekao je da nema šta da zamjeri svojim igračima i pored činjenice da na premijeri sezone nisu osvojili tri boda u meču sa Petrovcem.

Radojičić, Foto: Pobjeda.me

Nikšićani su na poluvremenu gubili 2:0, potom preokrenuli na 3:2, ali je susret na kraju završen podjelom bodova, 3:3.

“Vidjeli ste sami kako smo primili prva dva gola. U drugom poluvremenu smo krenuli sa jednom ekstremnom situacijom i uspjeli smo jako brzo da postignemo gol. Rekao sam momcima da vjeruju u preokret, da imamo snage, da imamo znanja. Uspjeli smo da preokrenemo rezultat i posle toga nijesmo stali, daleko od toga. Jednostavno, momci su se puno potrošili u nekoj pozicionoj igri, gdje nismo ni planirali da sačuvamo rezultat jer sam im rekao da pokušamo da damo četvrti samo da stanemo bez neke jurnjave. Onda smo mi ušli u neku nepotrebnu nervozu tada. Ali posle tri postignuta gola u drugom poluvremenu i posle dvije stative i posle toliko šansi šta mogu momcima da zamjerim, osim što smo dozvolili da primimo gol i ostanemo bez dva velika boda. Ali šta je tu je. Mi jednostavno moramo da radimo na otklanjanju tih grešaka jer zaista su ovo kardinalne greške koje nas koštaju. Momci su bukvalno do 94. minuta dali posljednji atom snage, pokušavali, ali jednostavno su nas te neke greške skupo i enormno koštale“, istakao je Radojičić.

Sutjeska će sljedećeg vikenda gostovati Budućnosti pod Goricom.