Nedjelja, 5 Maja, 2024

Sutjeska preskočila Kosmos iz San Marina

Naš pobjednik Kupa odigrao je dvije blijede utakmice, ali se i pored toga plasirao u narednu rundu samo zahvaljujući činjenici da je igrao protiv rivala iz jedine zemlje koja je slabije rangirana na UEFA listi od Crne Gore,

Pobjednik Kupa Crne Gore Sutjeska igrala je neriješeno protiv Kosmosa iz San marina u gostima, i zahvaljujući pobjedi od 1:0 na domaćem terenu plasirala se u drugo kolo kvalifikacija Lige konferencija.

Kosmos je poveo u 41. minutu golom lijevog krila Lorenca Nisija, a Sutjeska je izjednačila u drugom poluvremenu, kada je Vuk Striković u 73. minutu ostigao pogodak za naš tim.

Naš pobjednik Kupa odigrao je dvije blijede utakmice, ali se i pored toga plasirao u narednu rundu samo zahvaljujući činjenici da je igrao protiv rivala iz jedine zemlje koja je slabije rangirana na UEFA listi od Crne Gore.

Sutjeska u drugom kolu igraće protiv Santa Kolome iz Andore koja je na produžetke eliminisala Penibont iz Velsa.