Prvi poraz Koma, Mladost i Igalo na čelu

Fudbaleri vodećeg Koma upisali su prvi poraz, dok su Mladost Donja Gorica i Igalo novim pobjedama preuzeli čelo tabele nakon trećeg kola Druge crnogorske lige.

Kom, koji je upisao pobjede u prva dva kola, poražen je na DG areni od Mladosti 3:0.

Mladost DG je do druge pobjede došla golovima Željka Krstovića u 34. iz jedanaesterca, Nikole Medojevića u 52. i Damjana Mugoše u 64. minutu.

Igalo je pred svojim navijačima pobijedilo Zetu 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Balša Radović u 88. minutu.

Zeta je i poslije trećeg kola bez pobjede, sa samo jednim osvojenim bodom.

Prvi trijumf u Drugoj ligi ostvarila je ekipa Nikšića, koja je pred svojim navijačima savladala Grbalj 2:1.

Dvostruki strijelac bio je Risto Mirković u 22. i 55. minutu.

Jedini strijelac za Grbalj, izjednačujući, postigao je Lazar Pajović u 30. minutu.

Novu pobjedu, drugu uzastopnu, ostvario je Bokelj, koji je u gostima savladao Otrant 2:1.

Gosti su poveli u devetom minutu golom Petra Čavora.

Izjednačio je Valentin Rudović u 36, a konačan rezultat postavio je Al Hasan u 71. minutu.

Prvu pobjedu upisalo je Berane, koje je na domaćem terenu savladalo Podgoricu 1:0.

Odlučujući gol postigao je Dejan Račić u 28. minutu.

Mladost DG i Igalo, nakon tri odigrana kola, dijele prvo mejsto na tabeli sa sedam bodova.

Po bod manje osvojili su Kom i Bokelj, dok po četiri boda imaju Berane i Grbalj.