Subota, 4 Maja, 2024

Nejmar zaigrao i donio Brazilu remi protiv Kolumbije

Čim je na terenu Nejmar je glavna zvijezda

Fudbaleri Brazila odigrali su 2:2 sa Kolumbijom u prijateljskom meču odigranom u Majamiju.

Na ovom meču viđen je i Nejmarov povratak na teren, a Brazilac je odmah postigao gol za svoju reprezentaciju.

Počelo je odlično za Brazilce, Igrao se 19. minut kada je Nejmar ubacio iz kornera, a Kazemiro odlično skočio i pogodio za 1:0.

Potom je i Kolumbija “dodala gas” i preko Muriela jako brzo stigla do preokreta. On je prvo u 25. minutu sa bijele tačke poravnao na 1:1, da bi u 34. doveo svoju selekciju u vođstvo.

Na izjednačenje Brazila se čekalo do 58. minuta. Kutinjo je poslao fantastičnu dugu loptu za Danija Alveša koji je “kao na tanjiru” poslužio Nejmara pred golom Kolumbije. Najvećoj zvijezdi Brazila nije bilo teško postaviti konačnih 2:2.