Nedjelja, 28 Aprila, 2024

Milan na dnu, Viola brojala do tri na San Siru

Fudbaleri Milana doživjeli su sinoć još jedan šamar u Seriji A nakon što su poraženi na San Siru do Fiorentine 3:1.

Već u 14. minutu meča Viole su povele. Benaser je skrivio penal, a Pulgar je pogodio za 0:1.

Ovaj rezultat se zadržao na poluvremenu meča. Igrači Milana su ispraćeni zvižducima sa terena.

Musakio je u 55. minutu isključen nakon teškog starta nad Riberijem, a deset minuta kasnije Kastrovili povećava prednost gostiju iz Firence od 0:2.

Četiri minute kasnije penal za goste. Ponovo ga je skrivio Benaser, ali ovog puta Donaruma brani udarac Kjeze.

Ipak, Milan nije izdržao, pa je primio i treći gol u 78. minuti. Majstorski je pogodio Riberi za 0:3.

Uspio je Milan da dođe do počasnog gola kada je Rafael Leao u 80. minuti sjajno pogodio za konačnih 1:3.

Milan je još jednom potvrdio da je u očajnoj formi i da je trener Marko Đampaolo pred smjenom.