Kadeti Budućnosti perfektni, prati ih Podgorica

O rezultatima iz kadetske fudbalske lige informišite se na našem portalu

Kadeti fudbalskog kluba Budućnost zadržali su maksimalan i nakon 10. kola lige Crne Gore.

Foto: FK Budućnost

Budućnost je kao gost savladala Rudar sa 4:0, a het-trik za podgorički sastav postigao je Damjan Mugoša, dok je jednom pogodio Aleksa Ćetković.

Budućnost: Filip Babović, Mladen Marstejpović, Viktor Roganović, Mihajlo Vojvodić, Marko Brnović, Jovan Dašić, Marko Dragićević, Nikola Vukotić, Filip Femić, Đorđe Magdelinić i Damjan Mugoša.

Rudar: Aleksa Raonić, Pavle Balčin, Vladan Dukić, Sava Pljevaljčić, Igor Tešović, Amar Bambur, Kristijan Ernec, Arsenije Čepić, Uroš Čepić, Balša Danilović i Eman Delić.

Podgorica je na gostovanju Lovćenu slavila sa 4:2. Dostruki strijelci za tim iz glavnog grada bili su Marko Vujalić i Enes Habibović. Pogotke za Lovćen postigli su Nikola Miljenović i Filip Tmušić.

Podgorica: Luka Đurašković, Nikola Ivanović, Matija Boričić, Nemanja Božović, Andrija Đukanović, Ljubomir Pejović, Lazar Perunović, Marko Vučinić, Andrej Bajović, Pavle Đurašković.

Lovćen: Petar Kustudija, Petar Marković, Vuko Vicković, Stefan Božović, Nikola Drašković, Mašan Kaluđerović, Nikola Konjević, Damir Lalić, Matija Marković, Filip Miljenović i Nikola Miljenović.

Sutjeska je u Nikšiću poražena od Mornara 3:2. Golove za pobjedničku ekipu postigli su Čedomir Vujačić, Savo Stojanović i Vasilije Šoškić. Dvostruki strijelac za Nikšićane bio je Jovan Milić.

Sutjeska: Milan Radović, Matija Bojović, Nikola Caković, Danilo Dragičević, Nikša Drašković, Andrija Goranović, Stefan Janičić, Lazar Kecojević, Nikola Kilibarda, Aleksa Međedović i Nebojša Međedović.

Mornar: Mladen Dubak, Marko Jovićević, Aleksa Milajnić, Čedomir Vujačić, Damjan Fuštić, Nemanja Golubović, Aldin Ličina, Veljko Mihaljević, Savo Stojanović, Jovan Šebek.

Ostali rezultati:

OFK Titograd – Bokelj 8:0

OFK Titograd: Ivan Zlajić, Damir Adrović, Aleksa Ivanović, Miloš Ljtica, Miloš Mugoša, Anes Muratović, Igor Radević, Marko Raičević, Luka Smolović, Rade Đaković i Pavle Đurković.

Bokelj: Mitar Perišić, Ivan Radović, Gracija Brguljan, Jakša Giljača, Luka Gopčević, Vasilije Jakovljević, Đorđe Perović, Toni Katelan, Andrej Radević, Aleksadar Čolan i Dejan Bušković.

Grbalj – Jezero 5:1

Grbalj: Marko Adamović, Vojin Dragović, Balša Gobović, Lazar Kovinić, Aldin Alihodžić, Nemanja Carević, Nikola Kalajdžić, Gojko petrović, Borivoje Tujković, Luka Bjeletić i Đorđe Bogićević.

Jezero: Aleksandar Mrdak, Demir Sijarić, Mazo Šabović, Edber Čelić, Amel Đešević, Miodrag Đukić, Mihailo Nedić, Muamer Kojić, Senid Vučetović, Milorad Vuletić i Dajland Banda.

Kom – Petrovac 5:0

Kom: Nikola Šćepanović, Stefan Avedisović, Pavle Aćimić, Petar Barac, Nikola Begović, Ognjen Bojanić, Vuk Bubanja, Uroš Bulatović, Marjan Dragaš, Jovan Dubljević i Nikola Dujović.

Petrovac: Antonio Medigović, Adis Pepepljak, Nemanja Perazić, Mirza Ličina, Miloš Vojvodić, Stefan Vuković, Ognjen Drašković, Nemanja Bojić, Aleksa Daković, Ilija Filipović i Haris Hajdarović.

Ibar – Arsenal 3:1

Ibar: Ilhan Camić, Edvin Čivović, Almedin Dedeić, Seid Demić, Jakub Fazlić, Jusuf Fazlić, Emrah Hasović, Imer Hasović, Rahman Hasović, Amar Husović, Rejhan Ibrahimović

Arsenal: Ratko Ljubišić, Vukota Baštrica, Vojislav Buzić, Dalibor Dubljević, Lazar Gobović, Andrej Golub, Mihailo Lipovac, Uroš Marsenić, Stefan Miletić, Luka Milosavljević i Miodrag Milosavljević.

Otrant-Olympic – Zeta 1:7

Otrant-Olympic: Anid Aloši, Dino Alibašić, Vahid Alibašić, Adrijan Aslanović, Eljhan Begzić, Valon Cungu, Ensar Dragović, Ardit Gorana, Mersi Ibrahimi, Anes Karamanaga i Emin Kulalić.

Zeta: Ognjen Đinović, Marko Stanišić, Andrija Ajković, Ognjen Batrović, Emanuel Camaj, Nemanja Davidović, Jovan Jušković, Dušan Kažić, Luka Kažić, Dražen Krkotić i Aleksandar Krstović.

OFK Berane – Iskra 3:0

OFK Berane: Lazar Bojičić, Danilo Dević, Aleksandar Đurišić, Arnes Isljami, Miloš Obradović, Filip Vujović, Riad Bralić, Aleksandar Žarković, Edin Babačić, Ivan Bolević i Luka Bubanja.

Iskra: Aleksa Miks, Nemanja Raspopović, Jovan Perišić, Luka Popović, Andrija Kolundžić, Vasilije Mišurović, Petar Grozdanić, Božidar Antović, Danko Barović, Boško Begović i Andrija Brajović.

Tabela: Budućnost 30, Podgorica 28, Mornar 24, OFK Berane 24, Kom 24, OFK Titograd 22, Zeta 21, Sutjeska 18, Grbalj 18, Jezero 15, Iskra 12, Lovćen 10, Rudar 7, Bokelj 6, Ibar 6, Arsenal 3, Otrant-Olympic 3, Petrovac 0.

Komentari

avatar