Petak, 3 Maja, 2024

Inter bolji od Fiorentine u Firenci

Fudbaleri Intera pobijedili su u gostima Fiorentinu sa 4:3, u meču 11. kola italijanske Serije A.

Strijelci za Inter bili su Nikolo Barela u drugom i Lautaro Martines u 15. i 73. i Henrik Mhitarijan u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Fiorentinu postigli su Artur Kabral iz penala u 33, Džonatan Ikone u 60. i srpski reprezentativac Luka Jović u 90. minutu.

Inter je zabilježio sedmu pobjedu u prvenstvu i sa 21 bodom se nalazi na sedmom mjestu na tabale. Fiorentina je na 13. poziciji sa 10 poena.

U narednom kolu, Fiorentina će gostovati Speciji, dok će Inter dočekati Sampdoriju.