Srijeda, 8 Maja, 2024

EHF LŠ: Budućnost pola sata parirala favoritu

Nakon 30 minuta na semaforu je pisalo 14:13 za gošće, ali naše djevojke nakon odmora nisu imale snage da odigraju na istom nivou. Esbjerg je to znao da iskoristi i dođe do sigurne pobjede

Odlično poluvrijeme odigrale su rukometašice Budućnosti, ali u nastavku nisu mogle da pariraju Esbjergu, koji je slavio u Podgorici 36:25, u 12. kolu Lige šampiona.

Mlada ekipa Bojane Popović dobro se nosila sa velikim favoritom u prvom dijelu.

Esbjerg je to znao da iskoristi i dođe do sigurne pobjede.

Po šest golova za crnogorske šampionke dale su Matea Pletikosić i Ivona Pavićević, dok su Nataša Ćorović i Valerija Maslove postigle po četiri.

Sa druge strane osam pogodaka Nilsen, sedam je dala Rejstad.

Budućnost Bemax je ostala na jednom trijumfu, uz 12 poraza.

Esbjerg je na vrhu tabele u grupi sa 10 pobjeda i po jednim remijem i izgubljenom utakmicom.