Subota, 11 Maja, 2024

CFL 2. LIGA: Bokelj nadigrao Podgoricu, pobjede Igala, Koma i Iskre

Fudbaleri Bokelja sačuvali su prvo mjesto na tabeli Druge lige, pošto su u derbiju 26. kola savladali Podgoricu na svom terenu 2:0.

Kotorani su slavili golovima Vladana Kordića i Fatiha Mukovića, pa sada imaju pet bodova više, uz meč više od Otrant-Olimpika. Ulcinjani sjutra gostuju u Beranama istoimenoj ekipi.

Igalo je bilo ubjedljivo protiv Lovćena na svom terenu 4:1. Domaćin je posao završio nakon pola sata igre, jer su pogađali Ivan Mićunović, Boško Dujović i Siniša Stanisavić.

Cetinjani su smanjili nako autogola Ivanovića, da bi “poker” u njihovoj mreži kompletirao Argentinac Mor.

Iskra je pobijedila Grbalj u Danilovgradu 1:0, na debiju novog trenera Milana Radulovića.

Tri važna boda u borbi za opstanak domaćima je donio Petar Tadić iz penala u 62. minutu.

Kom je nakon prave drame stigao do pobjede nad Internacionalom (2:1), na Zlatici.

Domaći su poveli golom Vladana Perišića u 65. minutu, ali je Tomo Šoć u finišu izjednačio.

Međutim, posljednju riječ imao je Kom. U nadoknadi vremena Marko Kažić je izborio penal, koji je u gol pretvorio Perišić i svojim drugim golom donio pobjedu svom timu.