Utorak, 30 Aprila, 2024

Bugari uručuju otkaz Mladenu Krstajiću

Mladen Krstajić je vodio reprezentaciju Srbije 2018. godine na Svetskom prvenstvu, poslije smjene Slavoljuba Muslina, a sada će dobiti otkaz i na klupi Bugarske.

Selektor Bugarske Mladen Krstajić, dobiće otkaz zbog loših rezultata u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u kojima je Bugarska posljednja u grupi u kojoj igra i selekcija Crne Gore.

On je sa selekcijom Bugarske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo osvojio samo dva boda iz šest utakmica, posle poraza od Albanije u prijateljskoj utakmici, dani na klupi Bugarske su mu odbrojani.

Albanci, koji su se praktično kvalifikovali na EURO sledeće godine, razbili su u Tirani grogiranog rivala sa po jednim golom u oba poluvremena.

Prvi je delo Ćazima Lacija u 41. minutu posle duge akcije i prave konfuzije u petercu Bugarske, a napadač praške Sparte zakucao loptu u mrežu.

Sve do posljednjih 10 minuta Albanci su mučili goste, a onda je Ernest Muči sa preko 25 metara opalio loptu i postavio konačnih 2:0.