Nedjelja, 28 Aprila, 2024

Budva dominirala protiv Budućnosti

Budućnost ni u jednom setu nije bila ravnopravan rival, pa je aktuelni šampion ostvario ubjedljivu pobjedu.

Odbojkaši Budve slavili su protiv Budućnosti u “Morači” rezultatom 3:0 (25:18, 25:19, 25:16), u prvom derbiju ove sezone.

Budućnost u nijednom setu nije bila racvnopravan rival, pa je aktuelni šampion ostvario ubjedljivu pobjedu.

U na startu neizvjesnom prvom setu, odbojkaši Budve uspjeli su da se rezultatski odvoje tokom sredine ovog dijela igre pri rezultatu 15:12. Gosti su svoju prednost uspjeli da sačuvaju do kraja i slave 25:18.

Šampion je dobio i drugi set. Igra je bila izjednačena, vođstvo se smjenjivalo do 14:14, kada su prevagu opet napravili izabranici Miljana Boškovića (25:19) i poveli 2:0 u setovima.

Dominantna je bila Budva u poslednjem setu u kojem je stekla ranu prednost i slavila 25:16 za konačnih 3:0.