Četvrtak, 2 Maja, 2024

Argentina u polufinalu Kopa Amerike, tamo ih čeka Brazil! (VIDEO)

Fudbaleri Argentine plasirali su se u polufinale Kopa Amerike pobjedom nad Venecuelom 2:0 u četvrtfinalnom okršaju.

Već od prvog minuta “Gaučosi” su krenuli u napade, a već u 10. stigli do pogotka preko Serhija Aguera, golman Venecuele je bio nemoćan.

Imala je Argentina kontrolu utakmice i i nastavku, ali je Venecue zaigrala bolje sredinom drugog poliuvremena. Ipak, kada se činilo da bi upravo oni mogli stići do gola, Argentina dolazi do 2:0 preko Lo Selsa koji je savladao golmana nakon loše intervencije posle šuta Aguera.

Argentina će u polufinalu igrati protiv najvećeg rivala Brazila, ujedno i domaćina prvenstva Južne Amerike.