1. CFL: Budućnost sigurna i protiv Jezera, Podgorica zaustavila Sutjesku

Fudbaleri Budućnosti savladali su pod Goricom ekipu Jezera sa 2:1 u meču 17. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Budućnost, Foto: FK Budućnost

Ekipa Mladena Milinkovića nastavila je sa odličnim partijama i učvrstila se na prvoj poziciji CFL.

Budućnost je povela u osmom minutu fantastičnim golom Miloša Raičkovića, a Dejan Zarubica je 12 minuta kasnije duplirao prednost domaćina.

Ekipa iz Plava je do gola stigla u 52. minutu i to preko Ernesa Isljamija, ali do kraja nije uspjela da dođe i do poravnanja.

Sutjeska je kao gost odigrala 1:1 sa Podgoricom. Nikšićani su poveli golom Marka Ćetkovića u 37. minutu, a remi Podgorici donio je Balša Sekulić u 73.

Uzdrmani Rudar je u Danilovgradu savladao Iskru sa 1:0 golom Danina Talovića u 74. minutu.

U 14 i 30 počeo je meč između Petrovca i Zete, a sat vremena kasnije startovao je susret između OFK Titograda i Dečića.