Vučević sjajnom partijom odveo Orlando do trijumfa

Košarlaši Orlanda savladali su Filadelfiju 112:97 uz još jednu odličnu partiju našeg asa Nikole Vučevića.

Velika borba vodila se od samog početka. Iako je Orlando preuzeo inicijativu na početku, na poluvremenu je rezultat bio 53:53.

Ništa drugačije nije bilo ni u nastavku, jedan do dva koša su pravila razliku.

U posljednjoj dionici su košarkaši Orlanda bili, ipak, precizniji. Od rezultata 84:84 otišli su na 98:87.

Odlično su posljednju četvrtinu odigrali igrači Orlanda, pa su na kraju došli i do ubjedljive pobjede.

Nikola Vučević je meč završio sa 25 poena (11-18 iz igre, 2-4 za tri), 12 skokova i dvije asistencije, Aron Gordon je imao 18 poena (4-12 iz igre, 3-5 za tri), 12 skokova i sedam asistencija.

Kod Siksersa je Džoš Ričardson ubacio 19 poena (7-14 za dva) uz šest skokova i pet asistencija, a Ben Simons je imao 18 poena (9-12 iz igre), osam skokova i pet asistencija.

Bio je to četvrti trijumf Orlanda ove sezone, dok je Filadelfija pretrpjela četvrti poraz.