Subota, 27 Aprila, 2024

Uspjesi policijskih službenika

Odlični rezultati i medalje stigli su i sa balkanskog prvenstva u JUDO-u održanog u Peći, sa kojeg je Marko Gušić iz Protivterorističke jedinice odnio vicešampionsku titulu u kategoriji 81 kg, a Lazar Ćupić iz Posebne jedinice vratio okićen bronzom u kategoriji 100+kg

Uspjesi naših službenika mjere se i medaljama! Početak septembra bio je taličan za pripadnike Uprave policije, koji su na sportskim takmičenjima u međunarodnoj konkurenciji izvojevali dvije zlatne, dvije srebrne i jednu bronzanu medalju, navode iz Uprave policije.

Dijana Stanišić je osvojila 1. mjesto u konkurenciji žena u trci sa preponama na takmičenju održanom na Žabljaku, kao i Branko Šćekić-on je lidersku poziciju izvojevao u žestokoj konkurenciji na najprestižnijem Cross-Fit regionalnom takmičenju ForFigh u naprednoj kategoriji, dok je tik za njim bio kolega Vuk Kljajić koji je osvojio 2. mjesto.

“Njihovi rezultati služe za ponos svih nas! Iskrene čestitke kolegama i puno uspjeha i na narednim takmičenjima”, navodi policija.