Petak, 3 Maja, 2024

Superkup Kazahstana: Kosović sjajan u porazu Kairata, nema crnogorskog finalnog okršaja

Nikšićanin se na utakmici protiv Tobola upisao u strijelce, izjednačivši na 1:1 u 40. minutu, ali je Kairat na kraju poklekao nakon penala. Regularni tok utakmice završio je 3:3, a Tobol je penalima trijumfovao 4:2

Crnogorski fudbaler Nebojša Kosović pružio je sjajnu partiju u porazu Kairata u polufinalu Superkupa Kazahstana.

Nikšićanin se na utakmici protiv Tobola upisao u strijelce, izjednačivši na 1:1 u 40. minutu, ali je Kairat na kraju poklekao nakon penala.

Regularni tok utakmice završio je 3:3, a Tobol je penalima trijumfovao 4:2.

Naš reprezentativac je bio jedan od izvođača i nije pogriješio sa bijele tačke.

Tobol će se u finalu koje je zakazano za 6. mart namjeriti na Astanu, koja je juče sa 2:0 porazila Šahtjor.

Na toj utakmici se upisao Žarko Tomašević, kome se za tri dana pruža prilika da osvoji trofej sa Astanom.