Subota, 11 Maja, 2024

Sekulović obezbijedio medalju za Crnu Goru

Crnogorski reprezentativac i član Kik boks kluba Budućnost, Filip Sekulović obezbijedio je medalju za našu državu plasiravši se danas u polufinale Evropskog prvenstva u Turskoj.

Naš borac je u izuzetno dobrom izdanju savladao poljskog reprezentativca Rafala Kaminskog i to prekidom.

U polufinalu slijedi teška borba sa nosiocem grupe i bugarskim reprezentativcem Hristom Kalaidživem.

Bez polufinala i medalje nastup su završili Mihailo Ćulafić i Anastazija Petrović.

Ćulafić je u četvrtfinalu (disciplana K1, kategorija do 86) izgubio od Vita Košara iz Hrvatske 3:0, dok je Petrović jednoglasnom odlukom sudija poražena od Poljakinje Martine Kirčinjske.

Na startu takmičenja eliminisani su juče Nemanja Čađenović (lou kik, do 71) i Lazar Klikovac (K1, do 81).