Premijer liga: Mreže mirovale na Elandu, remi Čelsija i Lidsa

Na ''Eland roudu'' nije bilo golova, ali je bilo uzbuđenja - viđen je dobar fudbal, a bilo je dosta šansi na obje strane

Fudbaleri Lidsa i Čelsija remizirali su (0:0) u prvom meču današnjeg programa u Premijer ligi.

Na ”Eland roudu” nije bilo golova, ali je bilo uzbuđenja – viđen je dobar fudbal, a bilo je dosta šansi na obje strane.

Lids je propustio dvije dobre prilike – Roberts je u 15. minutu pogodio prečku, dok je Rafinja u 55. minutu bio u izglednoj prilici, ali je njegov udarac odbranio Mendi.

I Čelsi je imao priliku za vođstvo, doduše preko igrača Lidsa, koji umalo nijesu postigli autogol – Ejling je u devetom minutu u želji da ispuca loptu pogodio Ljorentea, nakon čega je lopta pogodila prečku i umalo završila u mreži Lidsa.

Čelsi nakon ovog meča ima 51 bod i nalazi se na četvrtoj poziciji. Lids na 11. mjestu ima 36 poena.