Utorak, 23 Aprila, 2024

Premijer liga: Lakazet usrećio tobdžije u Brajtonu, petarda Lidsa na Houtornsu

Nakon ubjedljivog trijumfa nad Čelsijem, stigao je ''minimalac'' na gostovanju Brajtonu - 1:0. Čovjek odluke bio je Aleksandar Lakazet u 66. minutu.

Arsenal se probudio. Nakon najlošijeg početka sezone u posljednjih skoro 50 godina, ”tobdžije” su vezale dvije pobjede.

Nakon ubjedljivog trijumfa nad Čelsijem, stigao je ”minimalac” na gostovanju Brajtonu – 1:0.

Čovjek odluke bio je Aleksandar Lakazet u 66. minutu.

Briljantnu veče imao je Lids u Birmingemu – tim Marsela Bijelse deklasirao je Vest Brom, koji je u prošlom kolu uzeo bod Liverpulu čak sa 5:0.

Lids je poveo autogolom Sojersa u devetom minutu, a do poluvremena pogađali su Alioski, Herison i Rodrigo.

”Petardu” je upalio Rafinja 20-ak minuta prije kraja.

Sautempton i Vest Hem igrali su bez golova, dok je Barnli golom Mija bio bolji od Šefild junajteda.