Srijeda, 1 Maja, 2024

NBA: Skoro 300 poena, ludi preokret i šok za Netse, Vučevićevih 15-14 u novom porazu Orlanda

Bez produžetaka palo je skoro 300 poena, a Vizadrsi su slavili 149:146

Košarkaši Vašingtona i Bruklina odigrali su nestvaran meč.

Bez produžetaka palo je skoro 300 poena, a Vizadrsi su slavili 149:146.

Netsi su još jednom pokazali da imaju mnogo poena u rukama, ali da odbrane gotovo nema, pa su izgubili od jednog od gorih timova u ligi i to na nevjerovatan način.

Prvo je Bil pogodio trojku na osam sekundi prije kraja za 144:146, da bi Metjuz ukrao loptu i dodao Vestbruku koji pogađa trojku za preokret na četiri sekunde prije kraja.

Džejmsa Hardena nije bilo u timu, a Kevin Djurent ubacio je 37 poena, 30 je dodao Džo Heris, 26 Kajri Irving, a 23 Džef Grin.

U pobjedničkom timu 41 poen, 10 skokvoa i osam asistencija Vestbruka, 37 poena Bredlija Bila.

Ovo je tek četvrta pobjeda Vašingtona, dok je Bruklin na skoru 13-9.

Košarkaši Orlanda izgubili su od Toronta 115:102.

Nijesu Magični imali praktično nikakvu šansu u ovom meču, pošto je Toronto već u prvoj četvrtini stvorio prednost od 12 poena i čuvao je do kraja.

Istina Orlando je tokom posljednje četvrtine uspio da se spusti na sedam poena zaostatka, ali nakon toga je Toronto stigao do maksimalnih plus 22 i riješio je meč.

Entoni Kol je bio najefikasniji u poraženom timu sa 16 poena, a Nikola Vučević je ubacio 15 uz to imao i 14 skokova!

U pobjedničkom timu 30 poena i 10 skokova Paskala Siakama, po 12 poena ubacili su Dejvis, Lauri i Bembri.

Orlando ima skor 8-13, a Toronto 8-12.