Utorak, 7 Maja, 2024

Monca prokockala pobjedu u Udinama

Fudbaleri Udinezea i Monce odigrali su danas neriješeno 2:2, u utakmici 29. kola italijanske Serije A.

Udineze je trenutno deseti na tabeli italijanskog šampionata sa 39 bodova, dok je Monca na 13. poziciji sa četiri boda manje.

Sandi Lovrić je u 18. minutu donio vođstvo Udinezeu i taj rezultat je bio na snazi do početka drugog poluvremena kada je Monca preokrenula rezultat golovima Andree Kolpanija u 48. i Nikole Rovele u 56. minutu.

Ekipe su na kraju podijelile bodove, pošto je izjednačenje Udinezeu donio Beto sa penala u 92. minutu.

Fudbaleri Udinezea će u narednom kolu Serije A gostovati Romi, dok će Monca u goste Interu.