Mitrović rekorder, menadžer Fulama: Brojke govore sve

Srpski napadač je u pobjedi svoje ekipe nad Piterborom (2:1) postigao oba gola, a prvim, iz penala u 28. minutu, ispisao je istoriju. Upisao je 32. i 33. pogodak u ligi ove sezone i oborio rekord Ivana Tonija (Brentford) koji je prošle sezone stao na 31

Fulam grabi ka Premijer ligi na krilima Aleksandra Mitrovića, koji je sinoć postavio rekord engleskog Čempionšipa.

Srpski napadač je u pobjedi svoje ekipe nad Piterborom (2:1) postigao oba gola, a prvim, iz penala u 28. minutu, ispisao je istoriju.

Upisao je 32. i 33. pogodak u ligi ove sezone i oborio rekord Ivana Tonija (Brentford) koji je prošle sezone stao na 31.

Učinak Mitrovića je impresivan, jer do kraja sezone ima još čak 14 utakmica.

– Brojke govore sve – kraj februara je, a Mitrović je već dao 33 gola. Ono što posebno volim kod njega je što uvijek želi da uradi još više. Već sjutra je za njega novi izazov, rekao je menadžer Fulama Marko Silva.

”Kotidžersi” su prvi na tabeli sa 67 bodova, trećeplasirani Kvins Park Rendžers – u zoni plej-ofa za Premijer ligu – ima 11 bodova manje i meč više.