Četvrtak, 2 Maja, 2024

Milan dao četiri gola Napoliju

Napoli i Milan brzo čekaju dvije velike bitke u Ligi šampiona, ali ona ligaška je apsolutno pripala “rosonerima”.

Napolitanci igraju sezonu iz snova, idu ka Skudetu, ali na sve su bacili sjenku večerašnjim debaklom – Milan je na stadionu “Dijego Maradona” slavio čak 4:0.

Leao je u 17. minutu donio prednost velikanu, a u 25. se upisao i Dias, asistent kod prvog gola.

Očekivala se reakcija “azura”, ali je Milan nastavio da dominira, pa je u nastavku postigao još dva pogotka.

Leao je još jednim golom stavio tačku na pobjedu, a potom je mrežu zatresao i Salemakers.

Milan je tako preuzeo treće mjesto na tabeli, a Napoli sada ima 16 bodova više od drugoplasiranog Lacija.