Utorak, 7 Maja, 2024

Liga Evrope: Junajted izbacio Barselonu

Fudbaleri Mančester junajteda izborili su plasman u osminu finala Lige Evrope, pošto su u spektakularnom dvomeču eliminisali Barselonu.

Izabranici Erika ten Haga večeras su pobijedili na “Old Trafordu” sa 2:1 poslije preokreta i idu dalje ukupnim rezultatom 4:3, nakon onih 2:2 u Barseloni prije sedam dana.

Gosti su na poluvremenu vodili golom Levandovskog iz penala, a preokret su u nastavku režirali Brazilci Fred i Antoni.

Union Berlin je izbacio Ajaks nakon pobjede od 3:1, u prvom meču nije bilo golova.

Dalje će i Roma koja je nadoknadila gol minusa iz duela sa Salzburgom, večeras je slavila 2:0.