La Liga: Poker Real Madrida, Belingem nadmašio Ronalda

Fudbaleri Real Madrida nadigrali su Osasunu u 9. kolu španske LaLige rezultatom 4:0 (1:0).

U ovom meču Džud Belingem se ponovo istakao kao stub oslonac i junak pobjede, a usput je i nadmašio učinak Kristijana Ronalda.

Englez je, naime, došao do svog osmog pogotka u LaLigi, što na ovom broju odigranih utakmica, nije uspjelo ni Kristijanu Ronaldu.

Ronaldo je u prvih osam utakmica u LaLigi imao sedam golova, a Belingem ima jedan više.

Belingem je na meču protiv Osasune dao dva gola, prvi u 9. minutu prvog poluvremena, a drugi u 9. minutu drugog poluvremena.

Potom su se nadovezali Vinisijus u 65. i Hoselu u 70. za konačnih 4:0.

Bila je prilika i za “petardu”, ali je Hoselu u 84. minutu promašio jedanaesterac. Tačnije, odbranio mu je udarac golman gostiju iz Pamplone, Serhio Erera.