Petak, 3 Maja, 2024

CFL: Pobjede Sutjeske i Rudara, remi u Tivtu

Fudbaleri Sutjeske i Rudara ostvarili su pobjede, dok je duel Arsenala i Mornara u Tivtu završen neriješeno, u 13. kolu Prve crnogorske fudbalske lige.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Jedinstvo Francu 2:0 i ostvarila četvrtu pobjedu ove sezone.

Nikšićki tim, koji je tri meča bio bez pobjede, do tri boda vodili su Janis Begdadi u 78. i Igor Pajović u 90. minutu.

Rudar je u Pljevljima slavio protiv Petrovca 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Vasko Kalezić u 61. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Arsenala i Mornara, koji su u Tivtu neriješeno 2:2.

Domaćin je poveo golom Damjana Mugoše u 7. minutu.

Gosti su, golovima Siniše Stevanovića u 15. i Velimira Ljutice u 22. minutu, napravili preokret i poveli 2:1.

Konačan rezultat postavio je Boban Đorđević u 40. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Dečić u podgoričkom naselju Stari aerodrom vodi protiv Mladosti 3:0.

Dvostruki strijelac bio je Oliver Šarkić u 3. i 6, dok je Ognjen Stijepović zatresao mrežu u 15. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 18 sati, rivali će biti Jezero i Budućnost.