Petak, 3 Maja, 2024

CFL DRUGA LIGA: Pobjeda Bokelja u Nikšiću, Berane protiv Zete nastavilo seriju pobjeda

Fudbaleri Bokelja ostvarili su pobjedu, a seriju dobrih rezultata nastvailo je i Berane, u 11. kolu Druge crnogorske lige.

Bokelj je kao gost savladao ekipu Nikšića 2:0 i upisao sedmi trijumf ove sezone.

Kotorski tim do pobjede vodili su Igor Vukčević u 32. iz jedanaesterca i Baba Musah Alhasana u 51. minutu.

Berane je pred svojim navijačima, u duelu nekadašnjih prvoligaša, pobijedilo Zetu 2:0 i zabilježilo petu uzastopnu, ukupno šestu, pobjedu ove sezone.

Beranski tim slavio je golovima Fatiha Mukovića u 23. i Stefana Čađenovića u 37. minutu.

Otrant-Olimpik, koji je bez pobjede i nakon 11. kola, poražen je u Ulcinju od Koma 3:1.

Ekipu iz podgoričkog naselja Zlatica do pete pobjede vodili su Boško Ljumović u 14, Marko Kažić u 65. i Lazar Knežević u 75. minutu iz jedanaesterca.

Jedini pogodak za Otrant postigao je Fatmir Mulabećirović u 21. minutu.

U gostima slavio je i Grbalj protiv Igala 2:1.

Vođstvo domaćinu donio je Miloš Perović u 12. minutu.

Izjednačio je Marko Bojović u 67, a pobjedu gostima, treću ove sezone, donio je Žarko Vilotijević u 81. minutu z jedanaesterca.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati na DG areni, rivali su vodeća Mladost i Podgorica.