Srijeda, 1 Maja, 2024

CFL: Bjelopoljci ispustili prednost, uz dva gola Đorđevića, Arsenal stigao do boda

Na startu pete runde Meridianbet Prve CFL, Arsenal i Jedinstvo u Tivtu su podijelili bodove, uz rezultat 2:2 (1:2).

Na otvaranju stadiona u gradskom parku, oko 1.000 gledalaca vidjelo je dopadljivu partiju, u kojoj su Tivćani dva puta sustizali zaostatak, uz dva gola Đorđevića.

Gosti su poveli u trećem minutu – nakon kornera, loptu je dobro zahvatio Dulović, a ona se od stative odbila u mrežu. U 11. minutu poravnao je Đorđević, koji je ostao gotovo sam iza odbrane Bjelopoljaca. Nastavili su i jedni I drugi sa napadima, pa je novo vođstvo Jedinstvu donio Žarko Korać u 28. minutu, kada je natrčao na loptu koju je odbio golman Puletić.

U nastavku smo gledali borbenu igru, pri čemu su domaći dugo pokušavali da stignu do poravnanja, a to su i uspjeli u 78. minutu, kada je Đorđević postigao svoj drugi današnji gol.