Bajo Pivljanin pobjednik Kupa u futsalu

Na kraju finalnog susreta, pehar kapitenu pobjedničke ekipe Mihajlu Ristiću uručio je selektor futsal reprezentacije Crne Gore Sveto Ljesar. Takođe, uručene su i pojednačne nagrade.

Ekipa Bajo Pivljanin osvajač je premijernog izdanja Kupa Crne Gore u futsalu – tim iz Plužina je u finalu porazio aktuelnog šampiona Titograd nakon boljeg izvođenja penala – 5:4. U regularnom dijelu meča bilo je 2:2.

Titograd je nakon prvih 20 minuta vodio 2:0 pogocima Vukčevića i Cimbaljevića, a onda su u nastavku susreta Plužinjani reagovali.

Prvo je smanjio Nikolić, da bi Kostić vratio stvari u egal.

Kako do kraja nije bilo golova, odlučivali su penali. Svih pet izvođača Baja Pivljanina bili su sigurni, dok je Bulatović promašio kod Titograda.

Najbolji fudbaler je Danilo Vuković iz Bajo Pivljanina, Milun Sekulić iz Titograda je najbolji golman, a njegov klupski drug Nikola Cimbaljević je najbolji strijelac.

Trofej za fer-plej otišao je u ruke ekipi Mirabile moda.

Inače, ovo je drugi trofej za Bajo Pivljanin u svojoj istoriji, pošto su prije 13 godina bili šampioni Crne Gore.