Subota, 11 Maja, 2024

Premijer liga: Fudbalska magija na Old Trafordu, Lester konačno pobijedio

Junajted ima bod više od Čelsija, koji večeras od 21 sat igra protiv Votforda

Razigrani Mančester junajted savladao je Bornmut 5:2 i preuzeo četvrto mjesto na tabeli Premijer lige od Čelsija.

Fernandes, Foto: AFP

Meč nije dobro počeo za domaće jer je Stanislas doveo gostujući tim u vođstvo u 15. minutu.

Međutim, uslijedila je furiozna igra domaćih, majstorija Grinvuda, gol iz penala Rašforda i bomba Marsijala, koja je završila ispod prečke, pa su “đavoli” preokrenuli na 3:1.

Nakon pet minuta u nastavku King je iz penala smanjio, ali kao da je razljutio Solskjerovu ekipu.

Grinvud je dao još jedan lijep gol, da bi iz slobodnjaka Bruno Fernandeš stavio tačku.

Junajted ima bod više od Čelsija, koji večeras od 21 sat igra protiv Votforda.

Važne bodove u borbi za plasman u Ligu šampiona osvojio je Lester protiv Kristal Palasa, 3:0.

Na dodavanje Tilemansa Ihenaćo je poentirao u 49. minutu, dok je do kraja sa dva gola Džejmi Vardi osigurao trijumf.