NBA: Dalas ispustio pobjedu nad Bruklinom, Lejkersi sigurni protiv Bostona

Džejms, Foto: Nba.com

Košarkaši Dalasa poraženi su na svom parketu od Bruklina 102:99.

Odučila je posljednja četvrtina, koju su gosti dobili 27:13 i preokrenuli utakmicu.

Kevin Durent je predvodio pobjednički tim sa 24 poena i sedam skokova, dok je odličan bio i Džejms Harden sa 23 poena, 12 asistencija i devet uhvaćenih lopti.

U domaćem sastavu 28 poena, devet asistencija i šest skokova Luke Dončića.

Lejkersi su na svom parketu savladali Boston 117:102.

Kontrolisali su domaći rezultat od početka druge četvrtine i rutinski došli do pobjede.

Lebron Džejms je ubacio 30 poena, uz pet asistencija i četiri skoka, Rasel Vestbruk je uz 24 koša imao 11 uspješnih dodavanja, dok je Entoni Dejvis zabilježio dabl dabl, 17 poena i 16 skokova.

U gostujućem timu 34 poena i osam skokova Džejsona Tejtuma.

Njujork je kao gost savladao San Antonio 121:109.

Beret je sa 32 poena i pet skokova bio lider u gostujućem timu.