Nedjelja, 28 Aprila, 2024

Debakl Dinama u Solunu

Iako je hrvatski šampion u prvoj utakmici u Zagrebu pobijedio sa 2:0, PAOK je sve nadoknadio u revanšu i pred svojim navijačima slavio prolazak dalje nakon 5:1.

Zagrebački Dinamo doživio je rezultatski brodolom Solunu u revanš meču osmine finala Lige konferencija.

Dinamo je odolijevao u Solunu sve do 27. minuta, a tada je PAOK postigao prvi gol i kola su za zagrepčane krenula nizbrdo. Najprije je mrežu Dinama pogodio Baba, potom je Sučić postigao u 34. minutu autogol, a PAOK je poslije gola Tomasa u 42. minutu imao rezultat koji ga vodi u osminu finala.

Nada za “modre” pojavila se u 49. minutu kada je Hodža smanjio na 3:1, ali je sve to bilo kratkog daha. Kulirakis u 72. minutu i Andrija Živković iz penala u 88. zalupili su vrata četvrtfinala za Dinamo.

Fenerbahče – Union Sen Žiloaz 0:1 (0:0), prvi meč 3:0