Ponedjeljak, 4 Marta, 2024
Rubrika:

Gdje u srijedu neće biti struje

Zbog zakazanih radova

Iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) kazali su da će područja nekoliko opština, zbog zakazanih radova, u srijedu 14. februara biti bez struje.

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 14. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 11 sati: Ulica 4.Jula i Ulica vladike Visariona Borilovića i pumpa.

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke i Korita, ulica Braće Ribar, Tuška, Medunska, Zagrebačka, Milutinovića, Matije Gupca i Žrtava Fašizma, ulica Lješkopoljska i Dr.Anta Gvozdenovića, Kupusci, dio Donje Gorice uz Sitnicu, naselje oko Streljane, naselje iza marketa Venkor, dio ul. Miloja Pavlovića, Borisa Kidriča i Vojvođanske.

– u terminu od 08:30 do 13 sati: Ulica Partizanski Put.

Zeta

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Mataguža.

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Tuzi prema Rokšpedu – potrošači u blizini marketa Mario, SMŠ 25. maj i Rruga 28 Nentori.

Podgorica/Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Benziska pumpa Dak Petrol (Nikšićka magistrala) i dio potrošača oko nje.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 16 sati: Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica (kratkotrajna isključenja).

– u terminu od 08 do 16 sati: Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno, dio Novog Sela.

Cetinje

– u terminu od 08 do 15 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Ceklin, Strugari, Dobrsko Selo, Ulići, Bokovo, Markov Do, Kosijeri, Đinovići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

– u terminu od 09 do 14 sati: Lovćenska Ulica i Humci.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Svi potrošači sa područja Golije, Donje Crkvice.

– u terminu od 11 do 14 sati: Komplet Župa Nikšićka, Seoca, Rudnici boksita.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Bajovo Polje.

Bar

– u terminu od 09 do 10 sati: Hotel Zlatibor, Paviljoni 7, 10, Nišice, Kaptaža, Liše Potok, dio naselja Zagrađe, Đurmani, Grabovik, Crni rt, Pod Krš, Hotel Niš, Velji Grad i Drina Kamenolom.

– u terminu od 09 do 13 sati: Potrošači na području Bijelog Brda (Utjeha).

– u terminu od 09 do 14 sati: Potrošači na području Oćasa, Gole Glave, Bijelog Brda i Bijelog Kamena, potrošači na području Marin ploče, Orahovo, Dupilo, Popratnice, Trnovo, Komarno, Gađi, Šiševići, vodovodna postrojenja.

– u terminu od 09 do 17:30 sati: Izvodi 10kV po 45 minuta: Bonesa, ZIB, Raskršće, Vojvođanka, Bjeliši, Cerovo, Popovići, Meksiko, Nafta Garnizon, sokolana, HDL, CDU, Polje, Duvanska, Repetitor, Dobra Voda, Miljanov most, Šahinovići, Čeluga, Pilje, Gornje Zaljevo, Perčobići, Tomba.

– u terminu od 14 do 15 sati: Hotel Zlatibor, Paviljoni 7, 10, Nišice, Kaptaža, Liše Potok, dio naselja Zagrađe, Đurmani, Grabovik, Crni rt, Pod Krš, Hotel Niš, Velji Grad i Drina Kamenolom.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: dio naselja Pistula, dio naselja Kolomza, dio naselja Zoganje, Briska Gora, Darza, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel.

Kotor

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Turist B- područje oko Fakulteta za pomorstvo, potrošači uz šetalište.

– u terminu od 09 do 10:30 sati: Lastva Grbaljska, Muo-dio potrošača., Glavati, Prčanj-dio potrošača.

– u terminu od 09 do 12 sati: Orahovac- dio potrošača.

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 16 sati: Kamenari, Jošica, Đurići, Greben.

– u terminu od 0’9 do 12:30 sati: Stanišića Dubrava.

– u terminu od 10 do 10:30 sati: Đenovići, Baošići.

– u terminu od 12:30 do 15 sati: Topla 1, Topla 2, Topla 3, Stanišića Dubrava, Tatar Bašta, Modra Ploča, Čela, Dom zdravlja- prekidi u napajanju do 30 min, u periodu izvođenja radova.

– u terminu od 13 do 16 sati: Topla 1, Topla 2, Tatar Bašta, područje ko Novosadskog.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Trešnjeva.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dragosava i dio Beransela.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Gornji grad, Nikoljac (dio naselja oko zatvora).

– u terminu od 09 do 16 sati: Nikoljac, Rogojevići, Ribnik, Obrov, zgrade MUP-a i Zavoda za PIO-e, Nikoljac, Čokrlije, Ujniče, Zaton – Klinac, Dobrinje, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Ličine, Osmanbegovo selo, Sušica, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Čampari, Lazovići, Moravac, Dupljaci, Žurena, Brestovik, Pašića polje, Kostići, Laholo, Kaševari, Brzava, Femića krš, Prijelozi, Zagrad, Cerovići, Muslići, Selakovići, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Tomaševo, Drndari, Pape, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana jela, Šljemena, Barice.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Jabuka i Mateševo 2.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje, Vrujca, Ravni.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Bistrica, Kaludra, Gojakovići, Gostilovina, Dobrilovina.

– u terminu od 09 do 15 sati: Dobrilovina.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Vrševo, Azane i Godočelje.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Novšiće, dio Meteha.

Rožaje

– u terminu od 11 do 13 sati: Demići i dio Ibarca.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

“U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni”, poručuju iz kompanije.

Najnovije

Najčitanije

Povezano

Komentari

Subscribe
Notify of

0 Komentara
Inline Feedbacks
Pregedaj sve