Srijeda, 24 Aprila, 2024

Zvezda remizirala u Bernu, odlučivaće se u Beogradu, Dinamo i Olimpijakos blizu LŠ

Revanš na stadionu "Rajko Mitić" na programu je sljedećeg utorka kada će i pasti odluka o putniku u elitno takmičenje

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u Bernu sa Jang Bojsom 2:2 (1:1) u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona.

Footo: Twitter

Domaći tim je pred više od 30.000 gledalaca na stadionu “Švajcarska” poveo golom Rožea Asalea u 7, ali je Zvezda uspjela da preokrene preko Miloša Degeneka u 18. i debitanata Matea Garsije u 46, da bi Gijom Oro iz penala u 76. minutu spriječio poraz Jang Bojsa.

Revanš na stadionu “Rajko Mitić” na programu je sljedećeg utorka kada će i pasti odluka o putniku u elitno takmičenje.

Dinamo iz Zagreba je na “Maksimiru” savladao Rozenborg sa 2:0, a golove za hrvatskog šampiona postigli su Bruno Petković u osmom i Mislav Oršić u 28. minutu.

Uz Dinamo odličan rezultat ostvario je i Olimpijakos koji je pred svojim navijačima savladao Krasnodar sa 4:0.

Golove za grčkog velikana postigli su Gerero, Podens i Ranđelović (dva).

Revanši se takođe igraju narednog utorka.