Utrčao u teren da vidi Ibrahimovića, pa se žestoko obrukao

Jedan od njih je htio da dođe do Ibrahimovića i baš kada je to uspio okliznuo se i samo pao pored Ibre

Fudbaleri Los Anđeles Galaskija poraženi su od Kolorado Rapidsa 2:1 u okviru MLS lige.

U ovoj utakmici uzbuđenja smo vidjeli tek u posljednjih desetak minuta kada smo vidjeli sve golove. Domaći su poveli u 79. minuti preko Baseta, ali samo tri minute kasnije Galaksi je poravnao na 1:1 preko Gonzalesa.

Međutim, u 85. minuti sudija je svirao penal za Kolorado što je izazvalo veliko nezadovoljstvo gostujućeg tabora. Ali, sudija nije promijenio odluku iako je mogao tražiti i pomoć VAR-a. Na kraju Meskvida je bio siguran i pogodio je za konačnih 2:1.

Nevjerovatnu scenu vidjeli smo na kraju utakmice kada su dvojica navijača uspjela da utrče na teren. Jedan od njih je htio da dođe do Ibrahimovića i baš kada je to uspio okliznuo se i samo pao pored Ibre.

Drugi je nekako uspio barem da se rukuje s legendarnim napadačem, ali su članovi obezbjeđenja ekspresno i odlično reagovali i brzo ih uklonuli s terena.