Učinci sokola: Jovetićev gol obilježio vikend

Pogledajte učinak svih naših internacionalaca

Stevan Jovetić dao je gol za Monako i najavio dobre partije nakon teške povrede. To je najvažnija informacija iz vikenda za nama, kada su u pitanju crnogorski fudbaleri.

Jovetić, Foto: Twitter

Pogledajte učinak svih naših internacionalaca.

GOLMANI

DANIJEL PETKOVIĆ (Anže): Sa klupe gledao remi bez golova svog Anžea protiv Marseja na gostovanju na Velodromu (0:0).

MILAN MIJATOVIĆ (Levski Sofija): Proljećni dio prvenstva u Bugarskoj počinje 15. februara, drugoplasirani Levski nakon jesenjih 20 kola zaostaje pet bodova za liderom Ludogorecom.

MATIJA ŠARKIĆ (Aston Vila): Povratak iz škotskog Livingstona, gdje je standardno branio, u Aston Vilu bio je loš potez. Nije bio ni na klupi na Vila parku, Aston Vila savladala Votford (2:1).

ODBRANA

MARKO SIMIĆ (Patakor): Početkom februara trebalo bi da počne novo prvenstvo Uzbekistana, a Simić kao šampion od desetog februara ulazi u avanturu zvanu azijska Liga šampiona.

ADAM MARUŠIĆ (Lacio): Opet nije bio u kombinaciji za sastav! Lacio kao gost remizirao sa Romom na Olimpiku u gradskom derbiju (1:1).

STEFAN SAVIĆ (Atletiko Madrid): Odigrao odlično, zaradio žuti karton, ali “jorgandžije” nijesu mogle više od neriješenog rezultata sa Leganosom kod kuće (0:0).

MARKO VEŠOVIĆ (Legija Varšava): Fudbalsko proljeće u Poljskoj počinje devetog februara, Legija u drugi dio ulazi kao lider sa dva boda više od Krakovije.

BORIS KOPITOVIĆ (BATE Borisov): Novi šampionat u Bjelorusiji startuje krajem marta.

DUŠAN LAGATOR (Soči): Premijer liga Rusija je na zimskom odmoru do 28. februara.

RISTO RADUNOVIĆ (Astra): Rumunska Liga 1 se nastavlja prvog februara, Astra proljeće čeka sa drugog mjesta sa četiri boda manje od lidera Kluža.

IGOR VUJAČIĆ (Partizan) Šampionat Srbije se nastavlja 15. februara.

MOMČILO RASPOPOVIĆ (Rijeka) I Hrvati su na pauzi do prvog februara.

ALEKSANDAR ŠOFRANAC (Sutjeska) Telekom 1. CFL se nastavlja 18. februara.

DARKO BULATOVIĆ (Sutjeska) Telekom 1. CFL se nastavlja 18. februara.

NEMANJA SEKULIĆ (Zeta) Telekom 1. CFL se nastavlja 18. februara.

VEZNI RED

NIKOLA VUKČEVIĆ (Levante) Ušao u 78. minutu u porazu Levantea na gostovanju Osasuni (2:0).

VLADIMIR JOVOVIĆ (Jablonec) Češko prvenstvo se nastavlja 17. februara.

ALEKSANDAR ŠĆEKIĆ (Partizan) Šampionat Srbije se nastavlja 15. februara.

ALEKSANDAR BOLJEVIĆ (Standard Lijež) Ušao u igru u 74. minutu i ubrzao igru tima iz Liježa kod kuće – Standard je gubio 1:0, a onda je u posljednjih deset minuta preokrenuo rezultat na 2:1 protiv Ostendea.

SEAD HAKŠABANOVIĆ (Norčeping) Prvenstvo Švedske počinje 4. aprila, Hakšabanović je vezan za Norčeping još šest mjeseci na osnovu pozajmice iz Vest Hema, ali nije isključeno da promijeni sredinu za sve se pitaju “čekićari”.

VUKAN SAVIĆEVIC (Visla Krakov) Šampionat Poljske se nastavlja 9. februara.

DENI HOČKO (Muskron) – Odigrao cijeli meč u domaćem porazu od Sent Trudena 3:1.

MARKO BAKIĆ (Muskron) Sa klupe gledao poraz svog tima od Sent Trudena kod kuće (3:1).

BRANISLAV JANKOVIĆ (Sutjeska) Telekom 1. CFL se nastavlja 18. februara.

DAMIR KOJAŠEVIĆ (Sutjeska) Telekom 1. CFL se nastavlja 18. februara.

MARKO JANKOVIĆ (SPAL) Na klupi proveo cijeli meč SPAL Bolonja, njegov tim poražen kod kuće 3:1.

NAPAD

STEVAN JOVETIĆ (Monako) Postigao gol poslije devet i po mjeseci! Ali “kneževi” nisu uspjeli Monako je poražen sa 3:1 od Strazbura na svom stadionu Luj II, a Joveta je postigao počasni gol u 86. nakon što je ušao u 59.

FATOS BEĆIRAJ (Makabi Netanja) Zamijenjen u samom finišu utakmice, Netanja kod kuće savladala Hapoel Haderu (1:0), Bećo zaradio žuti karton.

STEFAN MUGOŠA (Inčon junajted) Nova sezona u južnokorejskog K1 ligi počinje prvog marta.