Totenhem u 96. do boda kod Čelsija, sjajan gol Kulibalija

Fudbaleri Čelsija i Totenhema remizirali su 2:2 u londonskom derbiju.

Sjajan je bio meč koji je obilježava drugo kolo Premijer lige.

Puno tempa, Čelsi je kontrolisao posjed i imao inicijativu, Totenhem prijetio brzim kontraudarima.

Najljepši momenat meča viđen je u 19. minutu.

Kukurelja je izveo korner, Kulibali ostao sam na desetak metara od gola, uhvatio savršen volej i “pocijepao” mrežu na debiju pred domaćim navijačima!

U drugom dijelu priliku u Totenhemu dobio je Rišarlison i to je donijelo znatno konkretnije napade gostiju.

Hari Kejn je u 62. propustio veliku šansu, da bi šest minuta kasnije Pjer-Emil Hojbjerg poslao nezaustavljivo loptu u donji lijevi ugao za 1:1.

Čelsi je potom stvorio nekoliko opasnih situacija, Haverc je imao šansu u 75. da bi samo dva minuta kasnije Džejms izuzetno mirno riješio situaciju pred golom Totenhema i donio Čelsiju novo vođstvo.

Kai Haverc je četiri minuta prije kraja imao savršenu šansu da riješi pitanje pobjednika.

Promašio je i kazna je stigla u 96. minutu. Kejn je pogodio glavom nakon kornera za 2:2!

Meč je obilježila i svađa temperamentnih trenera Kontea i Tuhela.