Sutjeska razbila Rogašku i ostala u igri za plej-of

Sa učinkom 9-9 Sutjeska je sada sa pobjedom ispod ekipa koje su u plej-of zoni

Košarkaši Sutjeske savladali su Rogašku 97:64 kao gosti i prekinuli seriju od četiri poraza u ABA 2 ligi.

U meču 18. kola tim Zorana Glomazića zaslužio je dvocifrenu prednost već na poluvremenu, a do kraja je samo uvećavao. U odličnoj timskoj partiji najbolji je bio bek Draško Knežević sa 17 poena, sedam asistencija, po dvije ukradene lopte i skoka.

Sa učinkom 9-9 Sutjeska je sada sa pobjedom ispod ekipa koje su u plej-of zoni. Čak 18 trojki postigao je naš predstavnik u ovom meču.

Dvorana: ,,Športna“. Gledalaca: oko 500. Sudije: Gajšek, Kardum i Antovski. Rezultat po četvrtinama: 18:23, 14:20, 17:30, 15:24.

ROGAŠKA: Božak 9, Sivka, Fon 13, Dornik 7, Vašington, Durnik 18, Fistrić, Čigoja 13, Miličević 4, Vujasinović.

SUTJESKA: Pavlićević 13, Gardašević, Vulević 5, Knežević 17, Ćalić 7, Vujović 5, Sejfić 14, Lalović 14, Đoković 18, Čvorović 4.