Sutjeska dobila generalku protiv Igala

Golove za nikšićke ''plave'' postigli su Novica Eraković u 23, Zakarija Alharaiš u 85. i omladinac Danijel Nikolić u 88. minutu

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas u Nikšiću ekipu Igala 3:1 u posljednjoj provjeri pred nastavak šampionata.

Golove za nikšićke “plave” postigli su Novica Eraković u 23, Zakarija Alharaiš u 85. i omladinac Danijel Nikolić u 88. minutu.

Igalo, petoplasirana ekipa Druge lige, u međuvremenu je izjednačila na 1:1 golom iz penala.

Sutjeska je počela meč u sastavu Ličina – Mi. Vučić, Ma. Vučić, Mitrović, Stijepović, Augusto, Zoćević, Eraković, Janjić, Raičević, Marković

U drugom poluvremenu su igrali R. Dubljević, Vlahović, Matanović, Pajović, Alharaš i Nikač, dok su prve minute imali i igrači mlađih selekcija – član kadeta Janko Vukićević, kao i omladinci Čedomir Vujačić, Matija Bojović, Nikola Đurković i strijelac Nikolić.

Ekipa Milije Savovića ulazi u drugi dio Telekom 1. CFL sa osam bodova prednosti na vrhu u odnosu na drugoplasirani Dečić, a narednog četvrtka otvoriće proljećnu polusezonu gostovanjem posljednjeplasiranoj Zeti na Trešnjici.