Srijeda, 24 Aprila, 2024

Siti pobjedom završio azijsku turneju

Siti će 4. avgusta na "Vembliju" igrati protiv Liverpula za trofej "Komjuniti Šilda"

Fudbaleri Mančester sitija pobjedom nad Jokohamom 3:1 završili su turneju po Aziji.

Siti je poveo u 18. minutu lijepim pogotkom Kevina de Brujnea, ali radost “građana” trajala je svega pet minuta, kada je posle velike gužve u kaznenom prostoru Keita Endo izjednačio na 1:1.

Rahim Sterling je pet minuta prije odlaska na odmor zatresao mrežu Jokohame za 2:1, da bi kasnije u 59. minutu bio gol koji je postigao bio poništen zbog ofsajda.

Sve dileme oko pobjednika otklonio rezervista Sitija Lukas Nmeča pogotkom u drugom minutu nadoknade vremena.

Siti će 4. avgusta na “Vembliju” igrati protiv Liverpula za trofej “Komjuniti Šilda”.