Srijeda, 24 Aprila, 2024

Serija A: Udineze iznenadio u Rimu

Fudbaleri Udinezea iznenađujuće su kao gosti slavili protiv Lacija 3:1, u 9. kolu Serije A.

Udineze, Foto: AFP

Popularne “zebre” su trijumf najavile u 18. minutu, kada je Arslan doveo Udineze u vođstvo.

U finišu prvog dijela Puseto je odličnu akciju krunisao drugim golom i već tada je bilo jasno da će “nebesko-plavi” teško uspjeti da ostanu neporaženi.

Naš Adam Marušić je na poluvremenu zamijenio Faresa, ali se igra Lacija nije mnogo popravila.

Sve je definitivno odlučio Forestijeri u 71. da bi tri minuta kasnije Imobile iz penala ublažio poraz Lacija.

Lacio na devetom mjestu ima 14 bodova, Udineze je tri pozicije slabije plasiran sa 10.