Srijeda, 24 Aprila, 2024

Serija A: Sasuolo zaustavio Juve u Torinu

Fudbaleri Juventusa i Sasuola igrali su neriješeno 2:2 u utakmici 14. kola Serije A.

Ronaldo, Foto: Cdm.me

“Stara dama” neprijatno je iznenadila svoje navijače, upisala treći remi u sezoni i može ispustiti prvo mjesto u slučaju da Inter savlada SPAL na Meaci.

Bonući je doveo Juve u vođstvo u 20. minutu, ali je ubrzo Boga efektno matirao Bufona.

Grešku De Lihta i Bufona početkom nastavka kaznio je Kaputo za potpuni preokret, a Juve je izbjegao poraz zahvaljujući Ronaldu koji je u 67. minutu iskoristio penal.

Juve na vrhu ima 36 bodova, Inter dva manje, dok Sasuolo drži 12. mjesto sa 14 bodova.