Serija A: Napoli za 20 minuta dao četiri gola Atalanti

Ukratko - debakl, pobjeda "azura" od 4:1, već 4:0 je bilo na poluvremenu. Od 23. do 30. minuta Atalanta je primila tri gola - dva puta se upisao Irving Losano, pa Mateo Politano, a tačku na goleadu u prvom dijelu je stavio Viktor Osimen u 43. minut

Napoli je odlično počeo sezonu, ali malo ko je mogao da vjeruje da ovo može da se dogodi Atalanti na gostovanju u Napulju.

Lozano, Foto: AFP

Ukratko – debakl, pobjeda “azura” od 4:1, već 4:0 je bilo na poluvremenu.

Od 23. do 30. minuta Atalanta je primila tri gola – dva puta se upisao Irving Losano, pa Mateo Politano, a tačku na goleadu u prvom dijelu je stavio Viktor Osimen u 43. minut.

Tako je nastavak bio samo formalnost za tim Đenara Gatuza, a Atalanta je do kraja samo ublažila visok poraz – konačan rezultat je postavio Sem Lamers u 69. minutu.

Napolitancima je ovo treći trijumf, a jedini poraz su upisali za zelenim stolom protiv Juventusa.

Atalanta je, s druge strane, izgubila prvi put…