Četvrtak, 28 Marta, 2024

Serija A: Milan bez Ibre pokorio Leće, Fiorentina razočarala

"Rosoneri" su bili napadački silni i bez Zlatana Ibrahimovića, a do ubjedljive pobjede su došli u drugom poluvremenu

Milan je u velikom stilu počeo nastavak Serije A, i to ubjedljivom pobjedom nad Lećeom u gostima 4:1.

Kastiljeho, Foto: AFP

“Rosoneri” su bili napadački silni i bez Zlatana Ibrahimovića, a do ubjedljive pobjede su došli u drugom poluvremenu.

U prvom dijelu su poveli golom Samua Kastiljeha, da bi Mankosu iz penala izjednačio u 54. minutu.

Minut kasnije za 1:2 je pogodio Đakomo Bonaventura, da bi u 57. minutu povisio Ante Rebić.

Pobjedu je ovjerio Rafael Leao.

Fiorentina je razočarala i remizirala 1:1 protiv otpisane Breše u Firenci.

Afredo Donaruma je doveo goste u vođstvo u 17. minutu iz penala, a devet minuta kasnije poravnao je Herman Pecela.

Fiorentina je od 70. minuta imala igrača manje, nakon isključenja Kaseresa, zbog grubog starta.