Serija A: Inter umalo prokockao pobjedu protiv Sasuola

Već u drugom minutu "nerazuri" su poveli preko Lautara Martinesa, ali je u 16. minutu izjednačio Dominiko Berardi. Romelu Lukaku potvrdio je da se nalazi u odličnoj formi golom u 38. minutu, a onda je duplirao svoj učinak na isteku prvog poluvremena pogotkom sa bijele tačke

Fudbaleri Intera pobijedili su Sasuolo u osmom kolu Serije A na gostovanju rezultatom 4:3.

Lukaku, Foto: Rezultati.com

Već u drugom minutu “nerazuri” su poveli preko Lautara Martinesa, ali je u 16. minutu izjednačio Dominiko Berardi.

Romelu Lukaku potvrdio je da se nalazi u odličnoj formi golom u 38. minutu, a onda je duplirao svoj učinak na isteku prvog poluvremena pogotkom sa bijele tačke.

Prednost Interu od tri gola donio je Martines, takođe svojim drugom pogotkom i takođe iz penala, u 71. minutu.

Na teren je u 66. minutu kročio srpski internacionalan Filip Đuričić, a upravo je on bio strijelac gola za Sasuolo u 74. minutu.

Poslije velike greške odbrane gostiju i fenomenalnog prodora Boge domaćin je uspio da smanji na 4:3, ali do kraja meča nije imao snage za izjednačenje.,