Subota, 20 Aprila, 2024

Rudar prekinuo seriju poraza: Neriješeno u Pljevljima

Fudbaleri Rudara i OFK Titograd igrali su u Pljevljima neriješeno 1:1, u premijernom meču 30. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Pljevaljski tim bez pobjede je u nastavku šampionata, a protiv Titograda prekinuo je seriju od tri poraza.

Gostujući sastav u vođstvo doveo je Admir Adrović u 27. minutu, 102. prvoligaškim pogotkom u karijeri.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat, desetak minuta kasnije, Predrag Kašćelan.

U 20 sati vodeća Budućnost igraće na Zlatici protiv Koma, Zeta će u Golubovcima ugostiti Petrovac, dok će se na DG areni satati Podgorica i Grbalj.

U posljednjem meču ovog kola, u 20 sati i 30 minuta u Danilovgradu, rivali će biti Iskra i Sutjeska.